Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... 2 procese..........penale
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

2 procese..........penale

cum pot sa fac ?am 2 procese penale.....unul pt inselaciune care se afla la judecatorie si celalalt pt evaziune care se afla la tribunal .este posibilitatea sa contopesc cele doua dosare?cum trebuie sa procedez daca aceasta contopire este posibila?ce trebuie sa fac?cui ma adresez ca sa pot contopi cele doua dosare?........va multumesc si astept un raspuns ......sau mai multe chiar........
Nu puteti conexa cele dosa dosare ,Dupa ce se vor pronunta cele doua instante veti solicita contopirea pedepselor ce se vor aplica.
inselaciunea si evaziunea s-au petrecut in acelasi timp........ma gandeam ca se poate contopi.....dar acuma......asta e.....va multumesc.