Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Proceduri CEDO
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Proceduri CEDO

am o hotarare definitiva si irevocabila la iccj intr un proces civil de stabilire a succesiunii unde mi s au incalcat mai multe drepturi.pot face o sesizare la cedo?stima!
asadar in cazul meu nu s a respectat prevederile art.92 privind citatia (desi acest lucru era in decembrie 2012 pe vechiul cod civil).inseamna ca nu mai pot face nimic?nu mai poate nimeni indrepta aceasta eroare?multumesc!