Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Autorizatie de extindere
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Autorizatie de extindere

pot obtine autorizatie de extindere pentru un imobil al carui proprietar este decedat de 17 ani si pentru care eu platesc impozit catre consiliul local ,pe numele meu,de la moartea acestuia?ce riscuri imi asum?
Daca sunteti proprietar sau aveti altfel o folosinta a terenului/imobilului, da, altfel, nu. Nu riscati nimic.
sunt inregistrata cu rol la primarie.ma ajuta cu ceva?