Forum Discuţii juridice Probleme juridice în afaceri - ... Difera plata energie dintre persoana fizica si ...
Discuție deschisă în Probleme juridice în afaceri - contracte între profesionişti

Difera plata energie dintre persoana fizica si persoana juridica

Locuiesc la casa, unde la partier am spatiu comercial (bar) ,iar sus la etaj locuiesc. Cand am facut contract cu E.O.N Energie , acuma cativa ani in urma eu am prezentat actele care mi s-au cerut , iar pe autorizatia de constructie apare - Construire spatiu comercial si locuinta la etaj - de curand am avut un control unde mi s a cerut o factura si mi a spus ca eu trebuie sa apar ca persoana juridica si ca am de platit o suma de bani de la persoana fizica la persoana juridica. Ce vina am eu daca ei cand le-am predat actele pentru contract nu mi-au facut contractul cum spun ei ca ar trebui sa fie corect pe persoana jurdica, deoarece pe autorizatie scrie destul de clar cum am mentionat mai sus. Astep parerile voastre.
~ Conținut șters la cerere ~