Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Partaj
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Partaj

Buna ziua,

Anul trecut am achizitionat o casa cu Prima Casa. Proprietarul casei sunt eu, insa sotul este coplatitor. In caz de divort, ce se intampla?
Instanta de judecata are in vedere persoana care se ocupa de cresterea si de educarea copilului, la partaj.( discutam de atribuirea unui imobil).Mesajele sunt redactate de mine, deci le pot posta . Nu sunt identice.Sunt adaptate situatiei de fapt si utile utilizatorilor.

CABINET DE AVOCAT "STOICA IOANA", Avocat
Nu sunt identice

adevarat.. intr-un topic un fragment e bolduit, iar in altul acelasi mesaj e scris inclinat :D

daca vi se pare ok sa postati acelasi mesaj pe peste tot unde subiectul e un partaj, sa le zicem utilizatorilor sa se grupeze si sa deschida un singur topic pe tema partajului, sa nu va mai chinuiti sa plasati mesajul.. apoi na, pana il bolduiti, va ia timp..
gi-jane2, moderator