Forum Discuţii juridice Executare silită Executare silita
Discuție deschisă în Executare silită

Executare silita

Buna ziua!
Am un credit ipotecar.A fost declarata scadenta anticipata.Am primit somatia de la executor.Am facut contestatie la executare.In aceasta situatie,mai trebuie sa achit ratele la banca?

Multumesc!
Buna ziua,

Depinde daca pierdeti sau castigati... Daca veti castiga.. e bine .. dar daca pierdeti oricum trebuie sa platiti. Vorbiti cu executorul.

Succes,
Dana Fatol, Avocat
Multumesc!