Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... cum va fi in septembrie
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

cum va fi in septembrie

Ce ziceti? Dati un pronostic pentru ce va fi in spetembrie mai ales ca va fi examen de alt tip decat cel de pana acum?
Hey Sorinuta la ce examen te referi pentru scoala de soferi s-au examen scolar?
Draga mea, subiectul era postat la tematica "Admitere in magistratura" asa ca e clar ca e vorba de examenul de admitere in magistratura...
Citeste mai bine...
eu cred ca Dana incerca doar sa sublinieze cat de ... penibila e intrebarea. "cum va fi la examen?".....cu variantele "bine" si "rau" :)))