avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 881 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Magistraţi şi Admitere în ... cum va fi in septembrie
Discuție deschisă în Magistraţi şi Admitere în magistratură

cum va fi in septembrie

Ce ziceti? Dati un pronostic pentru ce va fi in spetembrie mai ales ca va fi examen de alt tip decat cel de pana acum?
Cel mai recent răspuns: dianab2000 , utilizator 10:55, 22 Iunie 2005
Hey Sorinuta la ce examen te referi pentru scoala de soferi s-au examen scolar?
Draga mea, subiectul era postat la tematica "Admitere in magistratura" asa ca e clar ca e vorba de examenul de admitere in magistratura...
Citeste mai bine...
eu cred ca Dana incerca doar sa sublinieze cat de ... penibila e intrebarea. "cum va fi la examen?".....cu variantele "bine" si "rau" :)))

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Admitere magistratura-2009 any_eladia any_eladia buna seara ...tuturor! as avea si eu o intrebare...nu prea potrivita pentru acest moment...dar...totusi: stie cineva cand se vor mai face inscrieri pentru ... (vezi toată discuția)
Admitere inppa emadinu emadinu Am nevoie de cateva informatii legate de examenul de admitere in INPPA : -daca exista o carte de grile recomandata -tematica examenului -valoarea taxei ... (vezi toată discuția)
A doua sansa? KARINEL KARINEL Sunt disperata... am luat licenta acum doi ani si atat... pauza sentimentala... esuata pana acum. Acum ma dau cu capul de toti peretii incercand sa o iau de ... (vezi toată discuția)