Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Loc de parcare
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Loc de parcare

Cum se poate obţine un loc de parcare în sectorul 3, dacă un apartament are mai multe locuri de parcare.

Admin, administrator
Raspunsul este conditionat de hotararea autoritati locale
In unele sectoare de ex sector 1 edilul a limitat dreptul de concesionare loc parcare la un singur spatiu pentru fiecare solicitant
Trebuie sa va adresati directiei de utilitati publice, serviciul parcari din cadrul primariei sectorului 3. Procedura de inchiriere a unui loc de parcare este aceasta :
[ link extern ]
pe care o gasiti pe site-ul primariei sectorului 3 :
[ link extern ] /
carmen01011958, moderator