avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 836 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale Loc de parcare
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

Loc de parcare

Cum se poate obţine un loc de parcare în sectorul 3, dacă un apartament are mai multe locuri de parcare.






Ultima modificare: Marți, 25 Martie 2014
Admin, administrator
Cel mai recent răspuns: carmen01011958 , moderator 15:15, 25 Martie 2014
Raspunsul este conditionat de hotararea autoritati locale
In unele sectoare de ex sector 1 edilul a limitat dreptul de concesionare loc parcare la un singur spatiu pentru fiecare solicitant
Trebuie sa va adresati directiei de utilitati publice, serviciul parcari din cadrul primariei sectorului 3. Procedura de inchiriere a unui loc de parcare este aceasta :
[ link extern ]
pe care o gasiti pe site-ul primariei sectorului 3 :
[ link extern ] /
Ultima modificare: Marți, 25 Martie 2014
carmen01011958, moderator

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Regulament parcare bucuresti sect.4 MihaiMih MihaiMih Buna ziua si La Multi Ani! As dori o informatie, privind regulamentul/legea parcarilor. Locuiesc in Bucuresti Sect.4, unde detin si un loc ... (vezi toată discuția)
Loc de parcare lisandraa lisandraa buna ziua am o problema si va rog sa ma ajutati : in spatele blocului meu sunt locuri de parcare,am platit un an, apoi doi am mers asa fara plata iar acum o ... (vezi toată discuția)
Loc de parcare Lazar Cosmin-Celestin Lazar Cosmin-Celestin Buna ziua! In fata blocului,unde m-am mutat,exista mai multe locuri de parcare numerotate,care se pot fi luate prin contract de la centrul de Parcari(Sector ... (vezi toată discuția)