Forum Discuţii juridice Expertize judiciare şi ... Tarif expert
Discuție deschisă în Expertize judiciare şi extrajudiciare

Tarif expert

Care este in medie tarif un expert pentru expertiza 4 hectare pamant extravilan pentru o iesire din diviziune
ar fi superb daca si acea ruda neserioasa ar accepta asa ceva.
Deschideti dvs. succesiunea si notarul va convoca toti mostenitorii.
Daca mostenitorul nu se prezinta la dezbaterea succesiunii, puteti deschide actiune in instanta.