Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Schimbare acte proprietate
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Schimbare acte proprietate

am facut succesiunea dupa parintii mei, in masa succesorala este si un apartament ,care conform certificatului de mostenitor mi-a revenit, nu pot face transferul de proprietate pe numele meu deoarece numele strazii s-a schimbat de vreo 3 ori din 1970 si pana acum,iar actul a ramas cu adresa initiala,. cum obtin un act care sa ateste ca strada x de acum este aceeasi cu strada s din actul initial
#-o#-o#-o
De la Primarie de la nomenclatorul stradal.