avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1080 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Caut avocat
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Caut avocat

caut avocat - distrugere confirmata de procuratura si politie- trebuie doar inceput proces.

Mi-a fost taiat cablul electric de racordare casa personala de o firma care executa lucrari de canalizare pe drumul public. Nu au platit paguba , in pus dupa incident contorul electric a fost dat peste cap - in sensul ca mi-a venit o factura de aproximativ 1400 roni pt. ca acel cablu taiat a stat in apa si a facut arc electric.




Ultima modificare: Sâmbătă, 5 Aprilie 2014
Admin, administrator
Cel mai recent răspuns: ynocentta , utilizator 14:20, 4 Aprilie 2014
Regulamentul forumului nu permite reclama
Puteti studia tabloul consultantilor de pe forum si daca gasiti persoana specializata in localitatea dv puteti sa o contactati prin mesagerie privata

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Ce entitate suporta costul bransament enel distrus? Liviu_B Liviu_B Buna ziua, Am gasit acest forum cu ocazia a diverse cautari, iar acum va cer sfatul in privinta unui eveniment nefericit destul de costisitor. In speta, ... (vezi toată discuția)
Servitute de trecere ciprian_2003 ciprian_2003 Buna ziua , am castigat in instanta un drept de servitute de 1,50 m pe terenul fratelui meu . Dupa aproximativ 3 ani l-am executat silit deoarece acesta nu imi ... (vezi toată discuția)