Forum Discuţii juridice Avocaţi şi Admitere ... Caut avocat
Discuție deschisă în Avocaţi şi Admitere în avocatură

Caut avocat

caut avocat - distrugere confirmata de procuratura si politie- trebuie doar inceput proces.

Mi-a fost taiat cablul electric de racordare casa personala de o firma care executa lucrari de canalizare pe drumul public. Nu au platit paguba , in pus dupa incident contorul electric a fost dat peste cap - in sensul ca mi-a venit o factura de aproximativ 1400 roni pt. ca acel cablu taiat a stat in apa si a facut arc electric.

Admin, administrator
Regulamentul forumului nu permite reclama
Puteti studia tabloul consultantilor de pe forum si daca gasiti persoana specializata in localitatea dv puteti sa o contactati prin mesagerie privata