Forum Discuţii juridice Legislaţie europeană, CEDO, UE, ... Despre CEDO - motiv respingere cerere art. 47
Discuție deschisă în Legislaţie europeană, CEDO, UE, proceduri europene

Despre CEDO - motiv respingere cerere art. 47

va rog , poate vrea cineva sa-mi spuna ce as putea face..... am primit un prim raspuns de la un raportor roman de la cedo in care mi-i se spunea ca cererea mea nu indeplinea art.47 din regulamentul curtii.. ...l-am indeplinit. Acum, mi-i se spune ca e inadmisibila cererea mea conf. art.34 si 35, adica e anonima ( nu e ) , nu am suferit vreun prejudiciu ( ba da ) , termenul de 6 luni ( e in regula ) ,.Oare sa fie din cauza ca nu am completat , in chestionarul acela , art. din conventie=art. din cpp. roman incalcate ? Desi in " expunerea faptelor " am scris si am trimis documentele ....
Stimat forumist @stanionel,

Fiecare om pe această lume ar trebui să știe când să se oprească.

Și când spun acest lucru, nu am în vedere numai susținerea cauzei dvs la CEDO, pe care vă invit să o faceți cum credeți dvs de cuviință, deoarece, oricum, sfaturile date se pare că nu au impact, cât însăși participarea dvs pe acest forum.

Pentru acestă atitudine ați fost avertizat aici:
www.avocatnet.ro/content/for...

Subliniez, deschiderea tpoicurilor redundante, în care, deși ați primit răspunsuri, continuați ,,despicarea firului în patru,, vor fi șterse.

Pentre a nu mă vedea nevoit să recomand banarea dvs, vă rog, în mod final, să oprim discuția aici.

Cu stimă.