Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Deblocare din cartea funciara
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Deblocare din cartea funciara

Buna seara,as dori sa aflu prin ce metoda se poate debloca din cartea funciara un imobil aflat in proces daca partile sau inteles.Cat de repede se poate si daca se poate alcumva decat cu hotarare judecatoreasca finala si irevocabila.
Daca exista notat litigiul in cartea funciara este necesar hotarare definitiva a instantei de judecata