Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Drept la recurs
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Drept la recurs

Am primit hotararea judecatoareasca in data de 16.04.2014, 15 zile au drept de recurs, trebuie sa astept pana in data de 6.05.2014 sa treaca acele 15 zile + 4-5 zile perioada postei sau depunerea recursului in ultima zi ?Multumesc
Nu se prea intelege intrebarea dvs !

Daca doriti sa declarati recurs, trebuie facut in termenul de recurs.

Daca doriti sa legalizati hotararea, va trebui sa asteptati sa treaca termenul de recurs plus max o saptamana.
vreau sa treaca timpul ca sa nu se mai poate face recurs