Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... PFA Economist
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

PFA Economist

Buna seara !

Daca imi infiintez un PFA - Economist Licentiat, pot sa angajez cu contract de munca inca un economist si un jurist debutant?
PFA pot sa angajeze personal cu CIM, inclusiv economisti si juristi.
Multumesc mult!