Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Model de cerere
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Model de cerere

Buna ziua.
Am mare nevoie de un model de cerere pentru renegocierea chiriei pentru un spatiu pe care l-am inchiriat.
Imi cer scuze daca am postat mesajul intr-o sectiune nepotrivita. Astept cu interes raspunsul dvs. Va multumesc
buna ziua. nu este vorba de o cerere tip ci doar de o notificare facuta de dv si ianintata celeilalte parti. In notificare trebuie sa se specifice numarul de inregistrare al contractului de inchiriere, motivatia dumneavoastra vizand renegocierea chiriei si termenul acordat
Multumesc pentru sfat. O zi buna va doresc!