Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Adeverinta su sporuri si venituri pentru calculatia ...
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Adeverinta su sporuri si venituri pentru calculatia ensiei anticipate

La momentul depunerii dosarului de pensinare anticipata, am avut doua asemenea adeverinte.La calculul pensiei una din adeverinte nu a fost prelucrata( aflu abia azi) deoarece firma care a emis-o nu este acceptata de cei de la Casa Teritoriala de pensie Tulcea.Fabrica de bere din Tulcea ulterior intrata in .licidare a carei arhive a fost preluata de firma ,,EXPERT GENERAL I.P.U.R.L Tulcea.
Exista vre-o posibilitate sapot procura acest docuent?

Multumesc si astept un punct de vedere!
~ Conținut șters la cerere ~
Formulatie contestatie la decizia de pensionare si prin aceeasi solicitati obligarea angajatorului sa va puna la dispozitie inscrisul de care faceti vorbire.