Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Pot incheia CIM cu 5 ore / luna si 50 lei brut?
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Pot incheia CIM cu 5 ore / luna si 50 lei brut?

Pot incheia un contract de munca cu 5 ore/luna,salariul brut fiind de 10 lei/ora,adica 50 lei/luna?In Revisal se trece la "interval de repartizare"- ore/luna si la "timp munca" - 5?
Functia poate fi de economist pt.a putea semna bilantul,sau trebuie contabil sef?
Scuze,era vorba de un contract activ.
Multumesc mult.
Atunci puteti face aceste modificari incepand cu data de 01.05.2014. Ultima zi de transmitere a REVISAl-ului fiind data de 29 mai 2014.
Multumesc,am transmis modificarea.
Incerc sa completez declaratia 112 si nu stiu cum sa trec cele 5 ore/luna...