avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 575 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... concediu medical pt copil
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

concediu medical pt copil

pot beneficia de concedii medicale pentru copil daca m-am intors la servici inainte de a implini copilulu 2 ani? m-am intors pe 1 mai 2009 cand copilul avea 1 an si 4 luni multumesc anticipat
Cel mai recent răspuns: dana dgb , utilizator 15:57, 6 Mai 2009
Da, puteti beneficia.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Intrebare concediu de crestere a copilului PaulHorotan PaulHorotan Buna ziua Numele meu este Raluca Horotan si sunt medic rezident specialitatea radiologie si imagistica medicala. M-am angajat in 1 ianuarie 2013, iar din 19 ... (vezi toată discuția)
Stimulentul de insertie retroactiv sofiamariadiana sofiamariadiana Buna, as vrea sa stiu daca pot primi retroactiv stimulentul de insertie, in conditiile in care am nascut in februarie 2011, am bifat pentru concediul de 2 ani, ... (vezi toată discuția)
Stimulent de insertie rkinga6 rkinga6 Buna ziua, Din diverse parti am auzit ca pentru a beneficia de stimulentul de insertie trebuie sa ma reintorc la munca inainte de a implini copilul 11 luni, ... (vezi toată discuția)