Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... concediu medical pt copil
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

concediu medical pt copil

pot beneficia de concedii medicale pentru copil daca m-am intors la servici inainte de a implini copilulu 2 ani? m-am intors pe 1 mai 2009 cand copilul avea 1 an si 4 luni multumesc anticipat
Da, puteti beneficia.