Forum Discuţii juridice Dreptul familiei sau probleme ... Incredintare minor
Discuție deschisă în Dreptul familiei sau probleme juridice de familie

Incredintare minor

Buna ziua

Dupa divort fiica mea, acum in varsta de 7 ani a fost incredintata mamei.
Nu imi pot vedea copilul in timpul programului de vizita.
Tinand cont ca fosta nevasta nu e intreaga la minte am vreo sansa sa imi recapat copilul?

Multumesc
Puteti dovedi ca nu e intreaga la minte ?
Puneti hotararea care prevede programul de vizita in executare.