avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 609 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Saloane de intretinere pentru animale
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Saloane de intretinere pentru animale

As avea si eu o intrebare, si anume, care ar fi conditiile de inceput pentru o asemenea afacere? aici ma refer pe langa spatiu, care ar fi etapele legale? mutlumesc.
Cel mai recent răspuns: Profesional New Consult , Consilier juridic 09:35, 24 Mai 2009
Cel mai probabil autorizatiile necesare si ma refer aici la cea de la Directia Sanitar Veterinara.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Autorizatii spatiu depozitare haine, comert electronic mirela7282 mirela7282 buna ziua, ce autorizatii sunt necesare unui spatiu de depozitare, folosit doar ca si punct de livrare imbracaminte de catre curier - afacere comert ... (vezi toată discuția)
Autorizatii de functionare magazin alimentar ramona.p ramona.p Ce autorizatii de functionare imi trebuiesc daca vreau sa imi deschid un magazin cu amanuntul (alimentare si nealimentare)? Exista firme care ma pot ajuta ... (vezi toată discuția)
Dulciuri de casa - ce autorizatii sunt necesare pentru preparare si comercializare? saadeddine saadeddine ma intereseaza mult afacerea dar nu stiu de ce fel de autorizatii am nevoie -in special cele sanitare- daca pot sa o pun in practica legal??!! mai exact va ... (vezi toată discuția)