Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Saloane de intretinere pentru animale
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Saloane de intretinere pentru animale

As avea si eu o intrebare, si anume, care ar fi conditiile de inceput pentru o asemenea afacere? aici ma refer pe langa spatiu, care ar fi etapele legale? mutlumesc.
Cel mai probabil autorizatiile necesare si ma refer aici la cea de la Directia Sanitar Veterinara.