Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... contract de comodat
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

contract de comodat

Contractul de imprumut de folosinta(auto) se face la notar sau este valabil doar intre părţi? Multumesc!
Buna ziua!
Se poate face doar intre parti.
depinde unde va este necesar si pentru ce anume va este necesar.