Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Acte necesare pentru adeverinta cu stagiu de cotizare ...
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Acte necesare pentru adeverinta cu stagiu de cotizare de la casa de pensii judeteana

Buna ziua! Va rog sa ma ajutati cu o informative: NU STIU ce acte ar trebui sa depun la casa de pensii a judetului Ilfov pentru eliberarea unei adeverinte privind stagiul de cotizare, mentionez ca aceasta adeverinta imi este necesara la dosarul pentru indemnizatie crestere copil. As vrea sa mai stiu daca dureaza mult pana intru in posesia acestei adeverinte de la momentul demersului propriu-zis.
va multumesc anticipat!
Actele necesare:
- cerere de eliberare a adeverintei privind stagiul de cotizare (gasiti model de cerere aici [ link extern ] )

- copie dupa cartea de identitate