Forum Discuţii juridice Problemele profesionale ale ... consilierul juridic !?
Discuție deschisă în Problemele profesionale ale consilierilor juridici

consilierul juridic !?

Directorul institutiei publice poate reprezenta în instanta institutia personal ?
sau numai prin consilierul juridic?
exista o reglementare?unde?
multumesc.
Directorul institutiei poate reprezenta in instanta institutia respectiva in baza unei împuterniciri in acest sens.