Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Fiscalizare
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Fiscalizare

buna ziua,vreau sa fiscalizez o imprimanta fiscala,am schimbat sediul social al firmei dar cel fiscal este inca pe adresa veche in alt sector,unde ma duc sa fiscalizez imprimanta ,,la adresa fiscala veche la care sunt inca inregistrat sau la administratie anaf pe noua adresa dar la care nu am dosar fiscal inca .multumesc
Nu cumva este vorba despre casa de marcat electronica fiscala?