Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale nedepunere bilant
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

nedepunere bilant

Buna seara.Impreuna cu o prietena aveam o firma,necazand deacord sa o inchidem acum 4 ani nu am mai depus bilanturile si nici o declaratie. care este situatia acestei firme acum.Multumesc
Cine sa stie mai bine decat dumneavoastra care este situtia firmei?
Buna ziua,multumesc de raspuns,aveti dreptate,nimeni nu putea sti mai bine ca mine situatia firmei;doar ca timp de 4 ani eu nu am fost in tara si stiam ca prin nedepunerea bilantului la registrul comertului se inchide firma,defapt acest lucrul nu sa intamplat ptr ca sa schimbat legea intre timp.Multumesc inca o data,o zi buna