Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Angajare
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Angajare

Cum este mai bine sa fii angajat intr o primarie ca functionar public sau personal contractual?
Este greu de dat un raspuns. In principiu, cred ca este maibine ca functionar public.