avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 1313 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... carte munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

carte munca

Contractul meu cu firma X se termina pe 11.07.2014 ca sa am continuitate su sa beneficiez de c c c si indemnizatie trebuie k firma Y care ma angajeaza sa faca contractul incepand neaparat cu data de 12.07.2014 ???
Cel mai recent răspuns: Cornel Vasile , Consilier juridic 14:14, 17 Iunie 2014
Cu data de 11.07.2014 ar trebui sa inceapa activitatea la noul angajator.

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Informatii incepere serviciu inainte de terminarea ccc claudia.dinu claudia.dinu Buna seara, Va rog frumos cateva lamuriri! Concediul de crestere copil de 2 ani se termina pe 8 februarie 2015, urmand ca tatal sa intre o luna in CCC, ... (vezi toată discuția)
Ce pot sa fac ca sa am dreptul la somaj? gabrielle_24 gabrielle_24 Buna ziua, Am si eu o problema si as avea nevoie de cateva sfaturi. De 2 ani si jumatate lucrez la o firma de telefonie, fara intrerupere. De la 1 mai 2009 ... (vezi toată discuția)
Beneficiez sau nu de indemnizație ccc C.Alina C.Alina Bună ziua! Am lucrat timp de 4 ani cu contract de 4 ore. Pe data de 03.02.2018 am fost nevoită să semnez demisia deoarece s.a schimbat firmă și urma să ... (vezi toată discuția)