Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... carte munca
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

carte munca

Contractul meu cu firma X se termina pe 11.07.2014 ca sa am continuitate su sa beneficiez de c c c si indemnizatie trebuie k firma Y care ma angajeaza sa faca contractul incepand neaparat cu data de 12.07.2014 ???
Cu data de 11.07.2014 ar trebui sa inceapa activitatea la noul angajator.