Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitatea bugetară şi a ... Executorii judecatoresti
Discuție deschisă în Contabilitatea bugetară şi a serviciilor externalizate

Executorii judecatoresti

pentru neplata unor facturii din anii anteriori , furnizorul ne-a dat in judecata si prin intermediul unui executor judecatoresc ne-a blocat contul .Plata o facem in contul BEJ sau in contul furnizorului?
in contul de pe poprire , al executorului
carmen01011958, moderator