Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... nelamurire donatie
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

nelamurire donatie

un act de donatie poate fi atacat?tata i a donat sora mii apartamentul la casatorie si intre timp a decedat,eu as vrea sa atac actul,ce sanse am sa castig?
daca ati primit ceva mostenire nu aveti castig, daca nu ati primit mostenire puteti cere REDUCEREREA DONATIEI