Forum Discuţii juridice Codul rutier, contravenţii şi ... Împuternicire conducere autovehicol
Discuție deschisă în Codul rutier, contravenţii şi probleme conexe

Împuternicire conducere autovehicol

Conduc frecvent mașina tatălui meu, am nevoie de o împuternicire în acest sens (menționez ca și el o conduce pe a mea) ?
Pentru a preintampina situatii neplacute in trafic,este necesar incheierea de procura din partea proprietarului bunului mobil