Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale Necesitate casa de marcat
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

Necesitate casa de marcat

Buna ziua, am dori sa stim daca este necesara utilizarea casei de marcat pentru a taxa pescarii aflati la pescuit sau este in regula sa emitem bonuri de pescuit inseriate.

Multumim
Corect si legal trebuie casa de marcat portabila si bineintele fiscalizata, asa cum se face si la parcari, nu se mai folosesc acele bonuri.... care nu stiu cat erau de ok.
Mult succes