Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Mutatie
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Mutatie

Buna ziua, eu si sotul locuim intr-una din casele socrului meu. Adresa din buletin este alta (aceeasi cu a socrului, dar nu de aici). Este nevoie de mutatie in caz ca vreun vecin destept face reclamatie? Multumesc.
Locuiti la bloc intr-un apartament proprietatea socrului ori intr-o casa ce este proprietatea socrului?