avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 510 soluții astăzi
Forum Discuţii juridice Asociaţii de proprietari / ... Mutatie
Discuție deschisă în Asociaţii de proprietari / locatari

Mutatie

Buna ziua, eu si sotul locuim intr-una din casele socrului meu. Adresa din buletin este alta (aceeasi cu a socrului, dar nu de aici). Este nevoie de mutatie in caz ca vreun vecin destept face reclamatie? Multumesc.
Cel mai recent răspuns: Adriantot , moderator 09:23, 6 Iulie 2014
Locuiti la bloc intr-un apartament proprietatea socrului ori intr-o casa ce este proprietatea socrului?

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Acte apartament Jurebie Maria Jurebie Maria Locuiesc cu sotul si baiatul nostru intr-un apartament proprietatea socrilor mei. Locuim aici de 11 ani de cind ne-am casatorit.Din diverse motive nu am ... (vezi toată discuția)
Intabularea blocului pe alta adresa. ajutor va rog! gyagya gyagya Buna ziua. Va rog sa ma ajutati cu aceasta problema. Vreau sa cumpar apartamentul de la parintii mei, cu contract de vanzare cumparare, iar pentru acest ... (vezi toată discuția)
Succesiune razvan_popescu razvan_popescu Am o mare problema! impreuna cu sotia si ce trei copii, locuim la soacra mea. Eu nu am mutatie la aceasta adresa, in schimb sotia are. In urma cu 5 ani, socrul ... (vezi toată discuția)