Forum Discuţii diverse Răspunsuri în comunitate Despagubire deportati
Discuție deschisă în Răspunsuri în comunitate

Despagubire deportati

Buna dimineata,Florin Meda este numele meu si as dori un raspuns pentru matusa mea Arjoca Maria nascuta Schreiber.Arjoca Maria a fost deportata in perioada anilor 45, in URSS timp de 4 ani,ar vrea sa astie daca zvonul ca s-ar primi o despagubire pentru acest fapt incepind de anul trecut. va multumesc
Buna ziua,
Din pacate este doar un zvon.
Multumesc frumos!!! sper sa o conving pe matusa!!!