Forum Discuţii juridice Executare silită propietar?
Discuție deschisă în Executare silită

propietar?

in urma cu 5 ani am castigat garsoniera print-un proces definitiv si irevocabil dar propietarul nu a fost asa amabil sa ne faca contractul de vanzare -cumparare, acum dupa cativa ani ne-au spus ca sau schimbat legile si nu mai putem sa cumparam cu pretul din hotarare este posibil asa ceva?????????
Care a fost obiectul actiunii in instanta ?
cumparare a garsonierii
la pretul 95/1992 ceva cu 3 salari pe economii
propietarul nu a fost asa amabil sa ne faca contractul de vanzare -cumparare

Pentru raspuns la obiect,incercati sa precizati minimum de date relevante
Care a fost concret obiectul actiunii in instanta,care este hotararea instantei