Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate în general fiscalizare casa de marcat
Discuție deschisă în Contabilitate în general

fiscalizare casa de marcat

am schimbat denumirea firmei dar punctul de lucru, CUI, J-ul si activitatea de la punctul de lucru a ramas aceeasi (comert cu haine). Trebuie fiscalizata casa de marcat?
avril_dor a scris:

am schimbat denumirea firmei dar punctul de lucru, CUI, J-ul si activitatea de la punctul de lucru a ramas aceeasi (comert cu haine). Trebuie fiscalizata casa de marcat?

Ma ajuta cineva cu un raspuns? jurista spune ca nu trebuie pana la terminarea memoriei, un domn de la Finante zice ca da. Legea ce spune?