Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... Concediu evenimente deosebite
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

Concediu evenimente deosebite

Concediu pentru evenimente deosebite,casatoria fiicei ,aceste zile trebuie sa le efectuez succesiv in perioada evenimentului sau pot sa le cer si mai tarziu cite o zi cand am nevoie .In lege nu gasesc nimic referitor acest lucru.
alehandraa, utilizator
In general, aceste zilele libere platite se acorda in preajma evenimentului.