Forum Discuţii juridice Procedura în faţa instanţei ... Judecata pentru salariu neridicat
Discuție deschisă în Procedura în faţa instanţei civile - reguli, acte, termene, căi de atac

Judecata pentru salariu neridicat

Daca dau firma in judecata banuiesc ca imi trebuie un avocat si trbuie platit nu i asa s au m i se da unul din oficiu banuiesc ca asa se cheama .va multumesc

Daca doriti un avocat sigur ca trebuie sa il platiti. Nu vi se da avocat din oficiu in civil. Se poate , daca indepliniti conditiile, sa vi se acorde asistenta gratuita . cautati. OUG nr. 51/2008, ordonanta de urgenta privind ajutorul public judiciar
Marian Bucur, Avocat