Forum Discuţii juridice Noul Cod CAEN 2008 Cod CAEN
Discuție deschisă în Noul Cod CAEN 2008

Cod CAEN

As dori sa ma ajutati cu un cod CAEN pentru prestari servicii, respectiv reparatii mobilier, usi si ferestre termopan etc.
4332 Lucrări de tâmplărie şi dulgherie
Această clasă include:
-montarea de uşi, ferestre (exclusiv uşi automate şi turnante), tocuri de uşi şi ferestre, din lemn sau alte materiale
-instalarea echipamentului pentru bucătării, casa scărilor, accesorii pentru magazine
-instalarea mobilierului
-lucrări de finisaj interior cum ar fi: montarea de plafoane, montarea de pereţi mobili etc.
multumesc foarte mult pentru ajutor