Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Contract imprumut fara data de expirare si fara ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Contract imprumut fara data de expirare si fara garantii

Buna ziua,

Am o hartie de mana de la fostul meu sot, scrisa in timpul casatoriei. In aceasta declaratie este me tionat faptul ca sotul meu a luat de la mine, inainte de casatorie, suma de 35 mii euro. Hartia este datata mai 2009.
Pot recupera acesti bani?
Va multumesc pentru raspunsuri.
Peste cateva zile ma voi intalni cu un avocat.