Forum Discuţii contabile şi ... Contabilitate - partida dublă şi ... Nota contabila pentru bilet la ordin pe care il girez?
Discuție deschisă în Contabilitate - partida dublă şi obligaţii fiscale declarative pentru societăţile comerciale

Nota contabila pentru bilet la ordin pe care il girez?

Care este noata contabila pentru un bilet la ordin pe care il girez?
Multumesc!
Studiu de caz: Bilet la ordin. Inregistrari contabile
[ link extern ]