Forum Discuţii juridice Pensionari şi probleme juridice ... Renuntarea la pensie de invaliditate
Discuție deschisă în Pensionari şi probleme juridice legate de pensii

Renuntarea la pensie de invaliditate

Buna Ziua! as dori sa stiu cum sa procedez in cazul in care mi-am gasit un loc de munca ,cu contract de munca sa renunt la pensia de invaliditate? Ce proceduri trebuie sa urmez ca totul sa fie legal.Prezentarea mea la Casa de pensii...Comisia de expertiza..Va multumesc mult!
~ Conținut șters la cerere ~