Forum Discuţii juridice Societăţi comerciale control garda financiara
Discuție deschisă în Societăţi comerciale

control garda financiara

Este legal sa ai mai multe controale de la economic pe an? anul acesta pana in momentul de fata am avut 3 controale, dar anul inca nu s-a incheiat.
In functie de activitatea avuta si de neregulile constatate se poate insa sa nu devina ceva abuziv.

Daca este abuziv va puteti plange.