Forum Discuţii juridice Învăţământ - probleme ... salariu net lunar administrator financiar
Discuție deschisă în Învăţământ - probleme juridice conexe

salariu net lunar administrator financiar

Buna seara, as avea o intrebare- la cat s-ar ridica salariul net pentru un administrator financiar grad II- studii superioare-(personal didactic auxilar)-fara fct de conducere - in cadrul unei univeristati de stat;tinand cont ca persoana respectiva nu a mai lucrat in invatamant.
este economist de profesie- experienta din 2002 ca si economist (banci si sector privat); cu 2 concedii de intrtetinere copil (2 ani) in aceasta perioada.
S-a studiat legea dar nefind din domeniul bugetar destul de greu poti sa stii exact cum sa aplici sporurile si toate cele.
Va multumesc
Vedeti grila de aici, plus anexa 3:
[ link extern ]