Forum Suport Tehnic Sugestii şi reclamaţii La naiba, in puii mei
Discuție deschisă în Sugestii şi reclamaţii

La naiba, in puii mei

De cine trebuie sa ma milogesc sa i-mi raspunda si mie cineva? Gata acum nu va aratati pe destepti ..stati in puii mei si doar cititi.
Cine v-a suparat si nu v-a raspuns la ce ati intrebat?

Daca ati fi citit regulamentul forumului ati fi sesizat ca nu este nimeni obligat sa va raspunda.

Paragraful 4
www.avocatnet.ro/content/tag...

Poate oamenii sunt inca in concediu sau la plimbare prin parc.

Raspunsurile pe care le cautati nu le gasiti numai pe acest forum, le puteti primi chiar de la autoritati printr-un simplu telefon intr-o zi normala de lucru sau printr-o simpla googalire "autorizatie sanitar0veterinara pret". trebuie doar sa stiti ce sa cautati!;)

[ link extern ]

Pentru fast-food va trebuie autorizatie sanitar-veterinara pentru simplul motiv ca este vorba despre o unitate de alimentatie publica.

Pentru extinderea domeniului de activitate pe un loc inchiriat va trebui sa depuneti cerere la primarie daca nu intentionati sa descrieti toate activitatile pe care le veti desfasura in locul respectiv.

Floraria si fast-foodul nu sunt acelasi domeniu de activitate, pentru desfasurarea unei activitati de alimentatie publica trebuie respectate reguli de igiena, curatenie, etc. spre deosebire de o florarie.

multumesc, super clar. Deci pot incepe cu floraria sa obtin usor acel loc public, apoi peste 3-4 luni unblu pentru extindere activitate unde e nevoie de tot felul de hartoage. Asta ma interesa. Multumesc mult