Forum Discuţii juridice Drept civil - moşteniri, drept de ... Notificare de inaintare catre Comisia centrala pt. ...
Discuție deschisă în Drept civil - moşteniri, drept de proprietate şi altele

Notificare de inaintare catre Comisia centrala pt. stabilirea despagubirilor

Buna ziua, am nevoie de sfat autorizat: ce documente (si in ce format) trebuie sa insoteasca notificarea catre Primarie.
Multumesc.

Completare: decizia irevocabila, legalizata se poate trimite prin mail in format pdf (inclusiv plicul) sau trebuie expediata asa cum am primit-o? Ce prevede legea?
Oare de ce nu raspunde nimeni?
Va rog sa ma ajutati cu un raspuns autorizat.
Multumesc.