avocatnet.ro explicăm legislația
Caută (ex. salariu minim) 829 soluții astăzi
Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale MAJORARE CF ORDINII PROPRIETATILOR
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

MAJORARE CF ORDINII PROPRIETATILOR

DETIN DOUA APARTAMENTE IN AFARA CELUI DE LA ADRESA DE DOMICILIU!
AM INCHEIAT PT ELE CONTRACT DE COMODAT PRIN CARE CEDEZ DREPTUL DE FOLOSINTA, CU O INTREPRINDERE INDIVIDUALA IN VEDEREA IN VEDEREA INCHIRIERII IN REGIM HOTELIER.
TREBUIE SA PLATESC IMPOZIT MAJORAT CF ORDINEA PROPRIETATILOR?


MULTUMESC
Ultima modificare: Vineri, 22 Mai 2009
eugen1959, utilizator
Cel mai recent răspuns: Profesional New Consult , Consilier juridic 21:10, 23 Mai 2009
Da

~ final discuție ~

Alte discuții în legătură

Re.impozit majorat cf ordinii proprietatilor eugen1959 eugen1959 DETIN DOUA APARTAMENTE IN AFARA CELUI DE LA ADRESA DE DOMICILIU! AM INCHEIAT PT ELE CONTRACT DE COMODAT PRIN CARE CEDEZ DREPTUL DE FOLOSINTA, CU O ... (vezi toată discuția)
Am achizitionat un imobil prin credit pe srl (micro). Mytro Mytro Buna ziua, Am achizitionat un imobil prin credit pe SRL (micro) si i-am schimbat cu acordul asociatiei de proprietari destinatia ca punct de lucru (la fel ... (vezi toată discuția)
Impozit suplimentar pe cladiri Haralambie BARBU Haralambie BARBU Stimate Doamne, Stimati Domni, Cu respect, va adresez rugamintea de a-mi comunica punctul dumnevoastra de vedere asupra urmatoarei spete: In baza unor ... (vezi toată discuția)