Forum Discuţii contabile şi ... Impozite şi taxe locale MAJORARE CF ORDINII PROPRIETATILOR
Discuție deschisă în Impozite şi taxe locale

MAJORARE CF ORDINII PROPRIETATILOR

DETIN DOUA APARTAMENTE IN AFARA CELUI DE LA ADRESA DE DOMICILIU!
AM INCHEIAT PT ELE CONTRACT DE COMODAT PRIN CARE CEDEZ DREPTUL DE FOLOSINTA, CU O INTREPRINDERE INDIVIDUALA IN VEDEREA IN VEDEREA INCHIRIERII IN REGIM HOTELIER.
TREBUIE SA PLATESC IMPOZIT MAJORAT CF ORDINEA PROPRIETATILOR?

MULTUMESC
eugen1959, utilizator
Da