Forum Discuţii juridice Dreptul muncii - contract de ... CONTRACT VOLUNTARIAT
Discuție deschisă în Dreptul muncii - contract de muncă, demisie, salariu şi altele

CONTRACT VOLUNTARIAT

Buna ziua se poate incheia un contract de voluntariat cu o gradinita de stat cu program prelungit ca ajutor de educatoare
Da, se poate incheia un astfel de contract cu acea gradinita.