Forum Discuţii juridice Drept penal - probleme serioase cu ... Certificat medico-legal 4-5 zile
Discuție deschisă în Drept penal - probleme serioase cu dreptul

Certificat medico-legal 4-5 zile

Bună seara,

Am fost bătut de patru persoane după care mi-am scos certificat
medico-legal. Medicul mi-a dat 4-5 zile de îngrijiri medicale.
Agresiunea s-a întâmplat în urmă cu 5 zile.

Care sunt paşii pe care trebuie să-i urmez acum ?

Vă mulţumesc anticipat !
Am înţeles, voi face un memoriu la Parchet.
Se poate înlocui poliţistul în sensul ca dosarul să fie repartizat altui poliţist eficient ?
Ce trebuie să fac în acest caz ?
Vă mulţumesc anticipat !

Editat de moderator simonette12-motiv pct.2.8 din Regulament (nu este necesar sa citati mesajul anterior pentru a raspunde)
MARTA SIMONA PETRE, Avocat
Procurorul supraveghează activitatea organelor de cercetare penală si probabil cand o sa afle ca politistul doarme in post, o sa-l trezeasca sa se apuce de lucru si in dosarul dvs.
Vă mulţumesc mult dl. avocat !
Buna ziua a intrat 2 persone peste mine in curtea si ma batut mia rupt toti dinti din gura ce ar trebui sa fac?