Forum Discuţii juridice PFA, II, AF - Persoana fizica ... Infiintare PFA
Discuție deschisă în PFA, II, AF - Persoana fizica autorizată, Întreprindere individuală, Asociaţie familială

Infiintare PFA

As vrea sa infiintez un pfa (in Bihor) .Intrebarea mea ar fi daca am nevoie de semnaturile vecinilor sau doar de aprobarea asociatiei de proprietari (administratorul blocului) .
Va multumesc anticipat
e nevoie de semnaturile vecinilor cu care va invecinati pe orizontala si pe vertical plus semnatura si stamplila administratorului asociatiei. Exista formular specific pe situl registrului comertului.